ספורט ימי באילת

עבור אוהבי הספורט הימי האתגרי, אילת מהווה גן עדן של ממש. סירות סילון, אופנועי ים, בננה כפולה, אבובים וסירות מנוע לנהיגה עצמית הם רק חלק מחוויות הספורט המסעירות מהן ניתן ליהנות בחופי אילת.

סירות סילון

חווית ספורט ייחודית הינה סירות סילון המגיעות למהירויות של מאה ועשרים קמ"ש ומסוגלות לבצע תמרונים חדים. סירות הסילון מסוגלות בדרך כלל להכיל עד עשרה אנשים. חווית הריחוף מעל המים מול נופי אילת היא בלתי נשכחת.

אופנוע ים

מי שחלם תמיד לנהוג באופנוע ים יוכל לנצל את ההזדמנות ולצאת לנסיעה בליווי מדריך מקצועי. אין צורך ברשיון וגם ילדים יכולים ליהנות מן החוויה, בהשגחת מדריך.

מצנחי ים ומצנחי רחיפה

חווית מצנחי הים מתרחשת בים הפתוח והמשתתפים בה ממריאים הישר מסיפונה של סירה על לגובה של כמאה מטרים. המצנח נשאר קשור לסירה ולאחר כעשר דקות של רחיפה מדהימה מתבצעת הנחיתה הרטובה במימי מפרץ אילת.

בננה כפולה

הבננה הכפולה מיועדת לעד שישה או שמונה רוכבים והיא בעלת ראש מאוחד דו צדדי. הבננה נגררת נמוך במים ואורכה הוא כארבעה וחצי מטרים. חוויה נהדרת למשפחות או קבוצות של חברים.

אבובים

חוויה המיועדת ליודעים לשחות בלבד, החל מגיל שמונה. האבוב נגרר על ידי סירה וקפיצותיו על הגלים מספקות חווית אקסטרים מלאת אדרנלין.

סקי מים

סקי מים הוא ענף ספורט מקצועי של ממש והוא פופולרי בכל רחבי העולם. קיימות גרסאות שונות של סקי מים ובהן גלישה בשני מגלשי סקי המחוברים לכפות רגליו של הגולש, גלישה במגלש אחד או גלישה ברגליים יחפות. הגולשים נגררים אחרי סירה הנוסעת במהירות של בין עשרים וחמישה לחמישים וחמישה קמ"ש, בהתאם למידת המיומנות והניסיון שלהם.