אוטובוס לאילת והסעות לאילת

כיום ניתן למצוא אוטובוסים רבים היוצאים מאזורים שונים ברחבי הארץ ישירות לאילת. חברת אגד היא החברה הרשמית הציבורית האחראית על נסיעות האוטובוס במסגרת התחבורה הציבורית. בנוסף, מי שמעוניין לארגן הסעות או טיולים עבור וועדי עובדים או בתי ספר יכול לעשות שימוש בחברות הסעות פרטיות המציעות אוטובוסים נוחים וממוזגים.

תחבורה ציבורית מתל אביב

בימי חול ניתן לקחת אוטובוס ישיר לאילת בכל שעה וחצי עד לשעה 00:30 אחרי חצות. קווי האוטובוס שמפעילה חברת אגד מתל אביב הם 393 ו 394.אוטובוס הלילה שעוזב את התחנה המרכזית חצי שעה לאחר חצות מאפשר לנוסעים לישון במהלך הנסיעה ולהתעורר לבוקר ראשון של חופשה באילת.

רכישת כרטיסי נסיעה

את כרטיסי הנסיעה ניתן לרכוש באחת משתי דרכים: במרכז ההזמנות של חברת האוטובוסים או בקופות חברות האוטובוסים. כאשר רוכשים את כרטיס הנסיעה בקופות חברות האוטובוסים ניתן לרכוש כרטיס בכיוון אחד או כרטיס הלוך וחזור, בהתאם למקומות הזמינים שנותרו באוטובוס. כאשר עושים שימוש במרכז ההזמנות של חברת האוטובוסים, ניתן לשריין מקומות לנסיעה ולהימנע ממצב של המתנה לאוטובוס הבא עקב חוסר במקומות פנויים. כיום ניתן גם לבצע הזמנות כרטיסים דרך אתרי האינטרנט של חברות האוטובוסים.

האילתומטים של חברת אגד

בתחנות המרכזיות של תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חיפה, רחובות, באר שבע, נתניה וחדרה מעמידה חברת אגד לרשות הנוסעים אילתומטים. נוסעים יכולים להזמין את כרטיסי הנסיעה לאילת מראש באמצעות אתר האינטרנט של אגד או דרך הטלפון ולקבל אותם באילתומטים הפזורים בתחנות המרכזיות ברחבי הארץ. הנוסעים מעבירים את כרטיס האשראי שלהם או מקלידים את מספר ההזמנה והאילתומטים מדפיסים עבורם את כרטיסי הנסיעה.